Hakkımızda

SuperPare olarak iş yönetiminin daha iyi bir yolu olduğuna inanıyoruz. Kullanıcıların satın alınmayıp “kazanıldığı” inancıyla, ilk ve her zaman aynı kalacak görevimiz: insanlara birlikte daha kolay çalışabilecekleri bir yol gösterek toplumsal fayda sağlamak. İş takibi ve yönetimi bugünün en az anlaşılan ve en az şeffaf olan alanlardan biri. Bunu kendimiz için bir fırsat olarak görüyor ve insanlara anlaşılması ve kullanımı kolay bir uygulama ile arkasındaki ekibimizin ve topluluğumuzun tüm desteğini sunuyoruz.

Superpare merkezi ve çok amaçlı bir proje yönetim ekosistemidir. Superpare’yi mükemmel kılan yönü tek başına içinden çıkılması zor işleri küçük gruplara bölerek yönetimi daha kolay hale getirmesidir. Proje ya da organizasyonunuzu yönetirken işleri kendi aralarında ve daha sindirilebilir boyutlarda gruplamanıza yardımcı olurken, bir yandan da eş zamanlı olarak görev dağılımı yapabilirsiniz. Herhangi bir görev üzerinde o an kimin çalıştığını, görevin tamamlanmaya ne kadar yakın olduğunu tek tıkla görebileceğiniz bir sistemde herhangi bir dosya, rapor ya da tasarım üzerinde yapılacak tüm değişiklikler anlık olarak herkesin erişebileceği bir formatta izlenebilir.

Superpare’de kullanıcı deneyiminin her zaman ilk önceliğimiz olduğunu, size karmaşık menüler, en son bıraktığınız yerde olmayan sayfalar ve butonlar yerine her şeyden önce çalışan bir ekosistem sunduğumuzu gururla söyleyebiliriz. Çünkü kullanıcılarımızın değişiklikleri takip etmekle vakit kaybetmesini değil olanca şeffaflığıyla işlerine odaklanlanmalarını istiyoruz.

“İş böyle yönetilir” dediğiniz anları çoğaltma gayesiyle, sizlerden gelen geribildirimlere önem veriyoruz. Hiç kapanmayacakcasınıza eksiklerimiz olması bizi pes etmeye değil yalnızca daha çok çalışmaya ve bir sonraki meydan okumayı beklemeye iter. Bizimle her türlü fikir, vizyon ve önerinizi; sorununuzu veya aklınıza takılan herhangi bir şeyi paylaşmanız, Superpare’yi herkes için daha iyi işleyen bir platform haline getirecektir. Sizlerin de yardımıyla Superpare’yi ihtiyacımız olan ve olacak olan tek uygulama yapma yolunda birlikte büyüyebiliriz.

Vizyonumuz

Panorama o ana kadar kaydedilen ilerlemeye ilişkin içgörüler elde etmenize ve raporları kullanarak gelecekteki iş stratejilerini planlamanıza yardımcı olur.

Misyonumuz

Her proje için ayrı ayrı zaman çizelgesini gözden geçirmek bir hayli güçtür. Dikkatli bir incelemeye ihtiyaç duyduğunuz birkaç proje veya ekip üyesi seçin, konu üzerinde alınmış tüm notlara ve hatırlatmalara kolayca erişin.

Değerlerimiz

Kimin ne üstünde çalıştığını ve gününün nasıl geçtiğini görün. Yetenek havuzunda arama yapın ve bir görev için her zaman en doğru kişiyi bulduğunuzdan emin olun.

İşimize Aşığız

Mutluyuz! Çünkü sabahları erken kalkmak, geceleri geç yatmak için sağlam bir gerekçemiz var,En yaratıcı çözümleri tam zamanında sunabilmek için kurulduğumuzdan bu yana aşk ile calışıyoruz.